Paskambinkite nurodytu telefonu arba parašykite el.paštu ir suderinsime Jums patogų laiką.

Tai ne problema tiesiog paskambinkite nurodytu telefonu arba parašykite el,paštu ir suderinsime medelio išvežimą. Primename, kad išvežimo paslauga teikiama, tik įsigijusiems eglutę pas mus.

Tam, kad šventinis medelis džiugintų ilgesnį laiką Jums pravers keli patarimai:

* eglutė turėtų stovėti kuo toliau nuo šilumos šaltinių – radiatorių, šildomų grindų, šviestuvų, židinio.

*medelį reiktų reguliariai laistyti, kad jo šaknys būtų drėgnos, todėl siūloma rinktis stovą į kurį yra galimybė įpilti vandens

* retkarčiais apipurkšti eglutę vandeniu, nes šildymo sezono metu patalpų oras būna sausesnis.

Išvežimo grafikas bus skelbiamas prieš 3-5 dienas mūsų tinklapyje taip pat informaciją atsiųsime jums į elektroninį paštą ir sms žinute .Mes parašysime kuria diena eglutes surinkinėsime jūsų mikrorajone o jums reikės  tik išnešti eglute ir pastatyti ja prie jūsų laiptinės arba nuosavo namo vartu o mes ją pasiimsime ir pristatysime į biokuro perdirbimą.Jūsų automobilis išliks švarus bei laikas sutaupytas!!!Preliminariai išvežimą pradėsime nuo sausio 7d.

Eglutę galite įsigyti mūsų prekybos vietose, kurios nurodytos skiltyje kontaktai. Išsirinkus galite pasinaudoti nemokama paslauga – eglučių pristatymas Vilniuje. Taip pat teikiame  paslaugą eglutės išvežimas pasibaigus šventėms kurios kainą yra  5 eurai. Informuokite pardavėją apie norimą paslaugą ir Jums bus pateiktas pirkimo blankas.

Įsigyti mūsų augintas paprastas Lietuviškas eglutes galėsite  mūsų prekybos vietose(kurios nurodytos skiltyje “kontaktai”).
Šių eglučių prekyba pradedama nuo gruodžio 14 dienos.

Neradote atsakymo?

Skambinkite +370 673 70951 ar pateikite užklausą.

*Užpildyti užklausos formos duomenys bus tvarkomi asmeninio pasiūlymo pateikimo tikslais.